• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
20 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özel Su Hastanesi
  • ADRES: Özel Su Hospital Kahramanlar, 1397. Sk. No:1, 35230 Konak/İzmir
  • TELEFON: 0 (232) 488 2488
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Özel SU HOSPİTAL hastanesi olarak en yüksek kalite standartlarına uygun olarak benimsediği sağlıkta en hızlı ve en iyi hizmeti verme ve daha fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen vizyonuyla, İzmir’in kalbinde Alsancak Kahramanlar semtinde halkımıza hizmet vermek için yola çıktık. Hastanemiz, bulunduğu yer itibarı ile tüm İzmir halkına ve çevre ilçelerden gelecek hastalarımız için, kolay ulaşım, otopark ve kendine ait arazi üzerine 8 kat görünen 3 kat yer altında otopark hizmeti olarak düşünülmüş toplam 11 kat, 109 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur.

Özel sigortalar ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı olan bir özel hastane olarak hastalarımıza konforlu ve güvenli bir ortamda sağlık güvencelerini kullanarak sağlık hizmeti sunmaktayız.

Odalarımızın hemen hepsi tek kişilik ve özel oda statüsünde olup her katta ayrıca süit oda şeklinde hazırlanmış hasta ve yakınlarının konforu üst düzeyde düşünülerek hazırlanmıştır.

Ameliyathaneler bölümünde ise en son günümüz teknolojileri kullanılarak steril ve yarı steril sistem ile düzenlenen 5 adet operasyon odası ve 1 adet hasta uyanmasının beklenildiği derlenme odası mevcuttur.Son teknolojilerle donatılmış 8yataklı yenidoğan yoğun bakım, 8 koroner yoğun bakım yatağı, 4 yataklı KVC yoğun bakım, ve 12 yataklı dahili ve cerrahi yoğun bakım hizmeti sunulmaktadır.

Misyonumuz; İzmir in merkezinde modern bir anlayışla ve güncel en yeni teknolojileri kullanarak sağlık hizmeti sunumunda bir gerek yurt içi gerek yurt dışı hedefiyle İzmir de etkili bir yerde olmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.