• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
19 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özel Ceylan Hastanesi
  • ADRES: Emek Zekai Gümüşdiş, Sanayi Cd. No:614, 16150 Osmangazi/Bursa
  • TELEFON: 0 (224) 999 6989
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ceylan International Hospital, ileri tıp teknolojisi ve geniş, deneyimli doktor ve yardımcı sağlık personeli kadrosuyla, kaliteli ve ekonomik bir sağlık hizmeti sunma anlayışıyla kurulmuş bir hastanedir. Tıp alanındaki güncel gelişmeler eş zamanlı olarak hastanemizde uygulanmaktadır.

6 ameliyathane, 37 yoğun bakım yatağı, 25 ayaktan kemoterapi ünitesi, 14 günübirlik gözlem yatağı, toplam 90 yatak kapasitesiyle hizmet veren Ceylan International Hospital, beslenme ve diyet, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, dermatoloji, enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji, genel cerrahi, doğum ve kadın hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak burun boğaz, biyokimya, nöroloji, nükleer tıp, ortopedi ve travmatoloji, radyasyon onkolojisi, radyoloji ve tıbbi onkoloji branşlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

Ceylan International Hospital, ileri tıp teknolojisine sahip tanı ve tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odalarıyla sağlık sektöründe “güvenin doğru adresi” olmayı hedeflemektedir. Kaliteli sağlık hizmetlerini yüksek konfor ve ilgiyle hastalarına sunan hastanemiz, hastalarına “misafir” odaklı yaklaşarak bu değerler ışığında her geçen gün yenilenmeye, gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.