• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36

İEÜ Medical Park İzmir Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
21 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İEÜ Medical Park İzmir Hastanesi
  • ADRES: Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12
  • TELEFON: 0 (232) 399 5050
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Toplamda 46.000 metre kare alana kurulu İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi, 10 tanesi engelli yatağı olmak üzere toplam 301 adet hasta yatağına sahip olup 39 adet dahili-cerrahi yoğun bakım yatağı, 7 adet KVC yoğun bakım yatağı, 7 adet koroner yoğun bakım yatağı, 35 adet kuvöz neonatal yoğun bakım yatağı ile toplamda 88 yoğun bakım yatağı ile hizmet veriyor.

7 adet genel ameliyathane, 2 adet kardiyovasküler cerrahi ameliyathanesi, 4 adet kadın doğum ve 1 adet göz hastalıkları müdahale salonu mevcut olan İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi’nde, toplamda acil ünite yatak kapasitesi 14 yatak olup, 9 yatak acil ünitesi yetişkin gözlem kapasitesi, 5 yatak acil ünitesi çocuk gözlem yatak kapasitesi bulunuyor. Tam teşekküllü bir hastanede olması gereken tüm bölümleri bünyesinde barındıran hastane aynı zamanda Ege Bölgesi’ndekii en büyük özel hastaneler arasındadır.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Medical Park Hastanesi, tüm branşların yanı sıra onkoloji, kemik iliği ve organ nakli ve mikro-cerrahi alanlarında ön plana çıkıyor. Hastane, PET-CT ve LINAC cihazları ile Ege Bölgesi’nde onkoloji alanında da geniş bir hizmet yelpazesi sunmayı ve Gamma-Knife teknolojisini Ege Bölgesi’ne getirmeyi amaçlıyor.

Erişkin ve pediatrik kemik iliği, karaciğer, böbrek, pankreas, ince bağırsak, kalp, akciğer nakli gibi alanlarda komple çözüm getiren bir organ nakli merkezi olması hedeflenen nakil merkezinin ayrıca dünyada organ nakli yapan hastaneler arasında referans olma hedefi bulunuyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.