• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
14 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Büyükçekmece Kolan Hospital
  • ADRES: Fatih Mh., Fatih Mah. Fedakar Sok No:3, 34500 Büyükçekmece/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 883 9090
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Büyükçekmece Kolan Hastanesi yurt içinden ve yurt dışından gelen hastalara, üstün sağlık hizmeti vermek hedefiyle Ekim 1995’de Büyükçekmece’ de hizmete başlamıştır. Hastanemiz, Kolan Sağlık Grubu’nun hizmet veren 7 şubesinden biri olarak 3. sağlık yatırımıdır.

Hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın üst düzey konforu amaçlanarak tasarlanan hastanemiz teknolojik altyapısı, görselliği ve işlevselliğiyle, modern hastaneciliğin otelcilik anlayışıyla başarıyla birleştirilmesinin eseridir. Sağlık hizmet standartları, fiziki özellikleri, tıbbi cihaz parkuru ve teknik donanımı ile hastalarımıza üst düzey sağlık hizmeti vermek üzere inşa edilmiştir.

Büyükçekmece Kolan Hastanesi dinamik ve yeniliklere açık kimliğiyle bireysel ve toplumsal sağlık hizmetleriyle ilgili bütün alanlarda yapılan projelerde yer almak üzere; yurt içinden, yurt dışından, kamu, özel kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmaktadır.

6.500 m2’lik kapalı alanı ile 5 katlı olarak inşa edilmiş olan hastanemizin yatay bina yapısı ile hastaların özellikle ayakta tanı ve tedavi işlemlerinde alacakları tüm hizmetlere kolay erişimi sağlanmıştır.

Hastanemizde 4 suit VIP, 39 özel hasta odası, 15 yoğun bakım yatağı ile birlikte toplam 58 yatak kapasitesine ulaşılmıştır. Toplam 4 ameliyat salonumuz ve 2 doğum salonumuz en gelişmiş cihazlarla donatılmıştır. Anti-bakteriyel zemin ve duvar döşemeleriyle kaplanan hasta odalarında, enfeksiyon riskinin ortadan kaldırılması amacıyla hiçbir eşya zemine sabitlenmemiştir. Hasta odaları, taze hava ile beslenen fan-coil sistemiyle, hastanenin tamamı gibi, %100 şartlandırılmış ve iklimlendirilmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.