• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
12 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Beykent Tıp Merkezi
  • ADRES: Adnan Kahveci Mah. Y.Sultan Selim Bulvarı, Mimar Sinan Cd. No:59, 34528 Beylikdüzü/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 411 2475
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi, bulunduğu bölgede sağlık hizmetlerini eksiksiz şekilde sunmak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Hasta ve hasta yakınlarına kaliteli bir hizmet sunarak tanınırlığını artıran hastane, modern tıp anlayışını tanı ve tedavinin her aşamasına yansıtmaktadır.

Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde, kRadyoloji, Laboratuvar, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Endoskopi – Kolonoskopi, Dermatoloji (Cildiye), Dahiliye – İç Hastalıkları,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Beslenme ve Diyet, Acil Servis, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ve Medikal Estetik gibi bölge halkının ihtiyaç duyduğu sağlık branşları bulunmaktadır. Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi 7/24 saat sağlık hizmeti sunmaktadır. Bulundukları konum dolayısı ile ulaşım oldukça kolaydır.

Özel Beykent Cerrahi Tıp Merkezi’nin vizyonu; dürüst ve modern, etik değerlerden ödün vermeden, temel ilkeleri bulundukları bölgedeki halkın koruyucu sağlık hizmetini ve gerekli olan tüm sağlık hizmetlerini karşılamaktır. Kendisini devamlı olarak geliştiren ve yenileyen bir sağlık kuruluşu olmaktır. Misyonları ise; bilimin ışığında, evrensel kalite standartlarında, yenilik ve güncel kalma felsefesi ile etik değerlere bağlı, çalışanları, hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı sağlık hizmet sunmaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.