• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36

Bayındır İçerenköy Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
14 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bayındır İçerenköy Hastanesi
  • ADRES: İçerenköy, Ertaç Sk. No:17, 34752 Ataşehir/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 575 2666
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bayındır İçerenköy Hastanesi, Bayındır Sağlık Grubu’nun kanıta dayalı, güvenilir, etik sağlık hizmeti sunma prensiplerini 2009 yılında İstanbul’a taşıyan, İstanbul’daki ilk hastane yatırımıdır.

Hastanemiz, 7200 m2’lik kapalı alanında, 96 hasta yatağı, 22 yataklı yoğun bakım ünitesi, tam donanımlı 6 ameliyathanesi ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti vermektedir.

Bayındır İçerenköy Hastanesi, konusunda uzmanlaşmış, tecrübeli doktor ve hemşire kadrosu, modern teknolojik alt yapısının yanı sıra güler yüzlü, kaliteli ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hastanemiz doğru tanı ve tedavi için birinci şart olan görüntüleme merkezi ve laboratuvarları ile ileri tanı olanaklarını sağlamaktadır. Bünyesinde bulunan uyku laboratuvarında uykunun yapısı ve bozuklukları hakkında sağlıklı ve bilimsel veriler elde edilerek uyku bozukluklarının tedavisi; endoskopi ve bronkoskopi ünitelerinde görüntüleme eşliğinde tanı ve tedavi amaçlı girişimsel işlemler (ERCP, EST, balonla taş ekstraksiyonu, intratrakeal kemoterapi uygulamaları gibi) yapılabilmektedir.

Hastanemiz Girişimsel Radyoloji Bölümü’nde, hemodinami ve anjiografi ünitelerinde az sayıda merkezde uygulanabilen perkütan girişimlerle (endovasküler greft, TAVİ, embolizasyonlar, kemoembolizasyonlar, drenaj ve stent uygulamaları, kolleksiyon ve kist tedavileri, radyofrekans uygulamaları) açık cerrahi yöntemlere alternatif tedavi olanakları sunulmaktadır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.