• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
15 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Avicenna Hastanesi Ataşehir
  • ADRES: Küçükbakkalköy, Kayışdağı Cd. no:47, 34750 Ataşehir/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 574 1000
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ataşehir Avicenna Hastanesi, Avicenna Hastaneleri bünyesinde sağlık hizmeti vermektedir. 15 bin metrekare kapalı alana sahip olan hastanemiz, modern tıbbın getirdiği tüm teknolojik altyapısıyla sağlık hizmeti sunmaktadır. İnsan, ahlak ve bilim esaslarıyla faaliyetlerini sürdüren Ataşehir Avicenna Hastanesi, günden güne gelişimini sürdürerek sağlık alanında ilerlemeye devam etmektedir.
Tıbbi Birimler

Ataşehir Avicenna Hastanesi, Dahili ve Cerrahi Poliklinikleriyle üst düzey sağlık hizmeti vermeye her zaman olduğu gibi devam ediyor. Bunun yanında; Obezite Merkezi, Saç Ekim Merkezi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Estetik Cerrahi ve Dermokozmetik Merkezi ve MR (Emar) Görüntüleme Merkezi gibi sağlık hizmetleriyle çeşitliliğini ortaya koyuyor. Avicenna Hastaneleri, kurulduğu ilk günden bu yana, sağlık alanında edindiği tecrübeyi çeşitlilik ile harmanlayarak büyümesini ve gelişmesini sürdürüyor.
Avicenna Hastaneleri

Avicenna Hastaneleri kurulduğu 1992 senesinden bu yana Türkiye’nin en köklü özel sağlık kuruluşlarından birisi olarak İstanbul’da verdiği sağlık hizmetini 4 hastane ile sürdürmektedir. Avicenna Hastaneleri, modern tıpta en iyi olmayı, hastalarını her koşulda memnun etmeyi, çalışkan ve dürüst bir ekip ile çalışarak Türkiye ve uluslararası arenada en iyi sağlık kuruluşlarından biri olarak tanınmayı hedefler. Avicenna Hastanesi özünde, koruyucu ve iyileştirici tedavileri modern tıp ile bütünleşmiş bir şekilde hastalarına uygulamayı hedefler. Bunun yanında, bütün sağlık hizmetleri olabilecek en ekonomik şartlarda halka sunulur ve hastane kendisini sağlık alanında sürekli bilgi ve uygulamalar ışığında geliştirir.
Hizmetlerimiz

Modern tıp teknolojilerinin en son örnekleriyle donatılan Ataşehir Avicenna Hastanesi, hastanın karşılanmasından, tanı koyulma sürecine, daha sonra tedavi sürecinden, taburcu olmaya kadar, memnuniyeti hedefleyen bir çalışma disiplinine sahiptir. Hastaların memnuniyeti ve hakları için faaliyet gösteren departman ve kadrolarıyla Ataşehir Avicenna Hastanesi, sağlık sektöründe mükemmeliyetçi yaklaşım ile hastalarına hizmet vermektedir. Uzman doktor kadrosu, poliklinikleri, kadın doğum kliniği, doğumhaneleri, radyoloji merkezi, yoğun bakım ve yeni doğan yoğun bakım ünitesi, ameliyathaneleri ve 24 saat hizmet veren ambulansı ile Ataşehir Avicenna Hastanesi, İstanbul’un sağlık merkezi olarak hizmet vermeye devam ediyor. Avicenna Hastaneleri, tüm çalışanlarına insan onuruna yakışır şekilde, saygı, sevgi, adalet ve hoşgörü ortamı sunar. Yöneticiler, tüm çalışanlarına adil ve eşit davranır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.