• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36

Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
16 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ataşehir Florence Nightingale Hastanesi
  • ADRES: Küçükbakkalköy, Işıklar Cd. No:35/A, 34750 Ataşehir/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 236 9521
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Türkiye’de 1989 yılından beri güvenilir ve modern sağlık hizmeti sunan yeniliklerin öncüsü bir kurum var; Grup Florence Nightingale. 4 hastanemiz, 2 tıp merkezimizle hastalarımızı iyileştirmeye kalbimizi adadık. Grup Florence Nightingale Ailesi olarak tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir merkez olarak sağlık hizmetlerini sürdürmekteyiz.

Sağlık hizmetlerini eğitim, araştırma ve teknoloji üçgeninde, hasta odaklı sunan Grup Florence Nightingale Hastaneleri olarak Kalp Damar Cerrahisi, Onkoloji, Organ ve Doku Nakli, Skolyoz ve Omurga Cerrahisi, Robotik Cerrahi, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Üroloji, Tüp Bebek (IVF), Girişimsel Radyoloji gibi özel uzmanlık gerektiren sağlık hizmetlerini dünyanın dört bir yanından gelen hastalarına, kişiye özel olarak sunmaktayız.

Grup Florence Nightingale Hastaneleri, yalnızca İstanbul ve Türkiye’ye değil aynı zamanda uluslararası arenada özellikle Ortadoğu, Doğu Avrupa ve çevre ülkelerin sağlık hizmeti ihtiyaçlarını karşılayabilecek “tıbbi kadro teknolojik donanım ve teknik altyapı” üçgeninde organize olmuştur. Yüksek hizmet standartlarımızı ISO ve JCI kalite belgeleri ile taçlandırdık. Yapılan uluslararası denetimlerdeki başarılarımızla, sürekli kalite iyileştirme hedeflerini yükseltmeye devam etmekteyiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.