• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36

Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
15 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Acıbadem Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi
  • ADRES: Barış, Zafer Cd. No:2, 34520 Beylikdüzü/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 853 5757
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2006 yılında açılan Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi, 2.500 m² lik kapalı alanda ve 4 katlı bir binada 1 ameliyathane ve 4 yatan hasta odası ve acil servis ünitesiyle 7 gün 24 saat poliklinik hizmetleri veriyor.

Merkezde muayenenin yanı sıra gerekli laboratuvar ve radyolojik incelemeler, solunum fonksiyon testleri, odyoloji testleri, alerji testleri, kolposkopi ile endoskopi incelemeler ve günübirlik ameliyatlar yapılabiliyor.

Bunun yanı sıra tıp merkezinde fizik tedavi servisi, müdahale ve gözlem odası, alçı odası, bebek bakım, emzirme odası ve izolasyon gerektiren hastalar için odalar bulunuyor.
Tıbbi Birimler

Beylikdüzü Cerrahi Tıp Merkezi’nin hizmet verdiği branşlar arasında; Ağız ve Diş Sağlığı, Acil Müdahale, Beslenme ve Diyet, Check Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Odyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji branşları yer alıyor.

Radyoloji bölümünde; BT, röntgen, ultrason, mamografi, panoramik röntgenden oluşan teknolojiler kullanılıyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.