• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
20 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Tuğra Nakliyat
  • ADRES: Mahmutbey, İstoç Çevre Yolu No:8, 34218 Bağcılar/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 659 7122
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bir hayli ileri düzeye gelmiş olan nakliyat ve taşımacılık sektöründe TUĞRA NAKLİYAT 2007 yılından bu güne kadar sizlerden aldığı güç ile nakliye endüstrisinde sağlam adımlarla ilerlemektedir. Bu rekabetin yüksek olduğu bilinciyle siz saygıdeğer müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edecektir.

Firmamız genç ve dinamik alt yapısı, Profesyonel elemanları ve taşımacılık sektörüne getirdiği yepyeni boyut ile Şehirler arası nakliyat, Şehir içi nakliyat, Uluslararası nakliyat, Evden eve nakliyat, Ofis büro taşımacılığı, Paletli ürün sevkiyatı, Hafif taşımacılık, Ağır taşımacılık, Ambar, Liman ve Hava alanlarından tüm nakliye işleriniz için her zaman destek alabileceğiniz çözüm ortağınız olmanın gururunu yaşamaktadır.

Amacımız ; Devamlı kendimizi geliştirerek ülkemizin istihdam hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmak en büyük hedefimizdir. Çağdaş standartlarda taşımacılık hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. “Tam Zamanında” sloganı ile yoluna devam edecek olan TUĞRA NAKLİYAT; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve yerine getirmiş olduğu hizmetlerin verdiği güven ve sizlerden aldığı güç ile yoluna devam edecektir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.