• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
14 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sarıkaya
  • ADRES: Hamidiye Mah.Kemerburgaz Caddesi Kaymak sokak No: 2/B Kağıthane /İSTANBUL /34400
  • TELEFON: 0 (212) 295 1063
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

SARIKAYA NAKLİYAT
olarak; evden eve nakliyat, ofis taşıma, şehir içi taşıma , şehirler arası taşıma, askılı tekstil taşıma , ev eşyası depolama , fuar taşımacılığı ve lojistik hizmetleri sunmaktayız.
Evden eve nakliyatta titizlik, eğitimli eleman kadrosu , geniş kapsamlı paketleme materyalleri , hijyen ve güven gerektirir.Sarıkaya Nakliyat evden eve taşımacılık olarak mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.
Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz.

SARIKAYA NAKLİYAT 12 yıllık tecrübesi ile her türlü nakliyat alanında bir liderdir.

Kuruluşumuz geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosu ile Şehir içi ve Şehirler arası Ev-İşyeri nakliyatını depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için en iyi şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

Kuruluşumuz başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni taşınma sistemlerini kendi bünyesine eklemiştir, siz değerli müşterilerimizin tüm taşıma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla artık VİNÇ & LİFT,ihtiyaçlarınızı da her zaman karşılayacak durumdadır.

MİSYONUMUZ:

Misyonumuz, profesyonel bir hizmet anlayışıyla, müşterilerimizin tüm taleplerine süratli ve eksiksiz bir şeklilde cevap vermektedir. Bizi başarılı ve güvenilir kılan çalışma anlayışımız temelinde, tüm müşterilerimize, tedarikçimize ve çalışanlarımıza uzun vadli, tatminkar imkanlar sunmamız yatmaktadır. SARIKAYA NAKLİYAT personelinin değişmeyecek tek amacı ise, SARIKAYA NAKLİYAT’a duyulan güveni ve beğeniyi sonsuza taşımaktır.

VİZYONUMUZ:

Nakliye hizmetini en ekonomik ve kaliteli biçimde sunmaktadır. Firmamız, müşterilerine en iyi hizmet vermeyi kesdisine ilke olarak benimsemiştir. Sektör içinde edindiğimiz yılların tecrübesini müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmaktadır. Ve son olarak diyoruz ki; “ZORU BAŞARIRIZ, İMKANSIZ İSE BİRAZ ZAMANIMIZI ALIR“…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.