• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
19 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nacs group
  • ADRES: Kavacık Mah. Orhan Veli Kanık Cad. No:38/B Beykoz Istanbul, Turkey
  • TELEFON: 0 (216) 693 3149
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

NAC’S GROUP kuruluşundan günümüze, kaliteden ödün vermeden en iyiyi sunmaya çalışan firmamız; klasik ve modern mobilya sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile müşteri nezdinde hak etmiş olduğu yeri almış, yurt genelinde kaliteli uygulamalara imzasını atmıştır.Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla NAC’S GROUP’da, hayata fark katmak için sizi bekliyor.

Firmamız, kalite ve konfor unsurlarını ön planda tutarak oturma gruplar ve mobilya aksesuarları alanda üretimini sürdürmektedir. NAC’S GROUP üretimini Kavacık / BEYKOZ ve Kınalıada / ADALAR’ da yapmaktadır.

Firmamız; sıfır ve ikinci el eşyalarda da olmak üzere her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde ergonomik mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz mal ve hizmetlerin uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

NAC’S GROUP genç ve dinamik ekibi ile mobilya imalatı alanında hizmet etmenin haklı gururunu taşımaktadır.
Sipariş verilen ürünlerimiz;
Kalite Kontrol
Ambalaj
Nakliye
Teslimat Sonrası Destek Hizmeti
Aşamalarını takip ederek titizlikle müşterilerimize sunulmaktadır.

Misyon ve Vizyon

MİSYONUMUZ; Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktadır.

VİZYONUMUZ; 35 yıldır kaliteden ödün vermeden sunduğumuz hizmetleri; kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları, sürekli yenilenen teknolojisiyle hep kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

ÇÖZÜMCÜLÜĞÜMÜZ; Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla başlar, bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle, bilgi ve yetkiyle donatılmış çalışanları ve iş ortaklarıyla, müşteriden önce müşteri adına harekete geçer ve müşteriyi mutlu kılar.

​​

YARATICILIĞIMIZ; Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olmaktadır. Sürekli yaratıcılığımız sayesinde her zaman farklı olan ve farklı kılan olarak algılanırız. Müşterinin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunarız. Müşterinin yaşamındaki her faaliyetine değer katarız ve müşterinin istediğini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışırız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.