• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
12 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ahmet Miroğlu
  • ADRES: 19 Mayıs, Uzay Sk. Usta Sitesi No: 11/A D:C Blok, 34736 Kadıköy/İstanbul / Türkiye
  • TELEFON: 0 (216) 445 9657
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Bireysel ve kurumsal anlamda nitelikli ve güvenilir hizmetler sunan Miroğlu Nakliyat 1985’ten günümüze, taşımacılık sektöründe müşterilerinin memnuniyetiyle bugünlere gelmiş ve bu sayede güçlü referanslar kazanmıştır.

Miroğlu Nakliyat kurumsal alt yapısı ve alanında uzman ekibiyle İstanbul’da şehir içi evden eve nakliye konusunda ve şehirlerarası taşınma operasyonlarında geniş araç filosuyla müşterilerine 35 yılı aşkın süredir kesintisiz hizmet vermektedir. Şehirlerarası profesyonel lojistik hizmetleriyle,araç filosuyla, güvenlikli depo hizmetleriyle nakli yapılacak her türlü yük ve eşya sınıfına uygun olacak biçimde hazırlanmış ambalaj malzemeleri sayesinde her daim tercih sebebi olmuştur ve olmaya devam etmektedir.

Firmamız, ev taşıma hizmetilerinin yanında asansörlü taşıma,şehir içi- şehirlerarası ev taşıma, eşya muhafaza depolama hizmeti, gümrük, hasara karşı sigortalama gibi bir çok farklı hizmeti de sunmaktadır. Nakliyeciliği sadece evden eve taşınma hizmetleri olarak görmeyen Miroğlu Nakliyat, ofis, market, dükkan, mağaza gibi çok çeşitli ihtiyaçlara da çözümler üretmekte, gerektiğinde parsiyel (parça) eşya taşıma konusunda da müşterilerinin taleplerini karşılamaktadır. Kişiye özel ambalajlama, asansörlü taşınma, hasara karşı sigorta gibi fark yaratan seçenekleri de müşterilerine sunmaktadır.

AB Standartlarındaki hizmet kalitesiyle, güvenli ve tam vaktinde nakil işlemleri gerçekleştirilmektedir. Taşınma öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde sürprizler yaşanmaz, taşınma bütçenizi de net bir şekilde görürsünüz.

1985 yılından günümüze her gün daha da büyüyen firmamızı taklitlerimizden korumak ve siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına marka olmuş ismimizi güvence altına almış bulunmaktayız. Ayrıca K-3 Yetki Belgemiz ile de yasal olarak güven duyabileceğiniz bir firma olduğumuzu önemle belirtmek isteriz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.