• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
16 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Meysa
  • ADRES: Anadolu Mahallesi Elmalık Caddesi Şampiyon Sokak No:3 Orhanlı - Tuzla - İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 304 0191
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

MEYSA Taşıma Hizmetleri olarak sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi ve profesyonel kadrosuyla 55 adet tenteli, optima, mega ve maxima özmal araçları ile karayolu taşımacılığı organizatörlüğü yapmaktadır. Firmamız, Türkiye – Avrupa arasında karşılıklı ve düzenli olarak komple, parsiyel, grupaj, gabari ve ADR sınıfı yük taşımalarını CMR Sigorta Teminatı kapsamında yapmakta olup, Avrupadaki güçlü acenta ağı ile ara taşıma, depolama ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Özellikle İtalya hattında gerçekleştirmekte olduğu kalite hizmet anlayışı ile sektöründe de öne çıkmaktadır.

MEYSA ailesi olarak sektördeki deneyimleri ve alanında uzman olan kadrosuyla kaliteli, dürüst hizmet anlaşından ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak servis vermeye devam etmektedir. Firmamızın kendine ait ihracat deposu ve İstanbul Gümrüklerine bağlı anlaşmalı antrepoları ile koordinasyonlu bir şekilde hizmet vermektedir.

MEYSA, C-2 Yetki Belgesine sahip olup, üstün teknolojili ve çevreye duyarlı Euro 5 normlarındaki araçlarını Satellite (uydu takip)sistemi ile takip etmekte ve, bilgiyi hızlı ve güvenilir bir şekilde paylaşmaktadır.
Tüm araçlarımız ve depolarımız tehlikeli madde taşımaya (ADR) ve depolamaya uygundur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.