• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
15 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Maraton Taşımacılık
  • ADRES: Mahmudiye, 1. Blok Belediye Sitesi Sk. No:3, 16400 İnegöl/Bursa
  • TELEFON: 0 (224) 715 7544
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Maraton Taşımacılık olarak, 1996’den beri karayolunda parsiyel taşımacılığı, dağıtım ve toplama alanlarında Maraton Taşımacılık markası ve güveni ile hizmet vermektedir.

Her gün İnegöl’den Kütahya, Afyon ve Uşak arasında öncelikli, Mobilya nakliyesi ve Lojistik hizmetleri organize etmekteyiz. Bunun yanında Yurtiçi her şehre kamyon bazında taşıma hizmeti vermekteyiz. Çalışan uzman ekibimiz, sürekli yenilenen araç filomuz ile dürüst, ekonomik ve Teknolojik gelişmelere odaklı, güvenilir Kara Taşımacılığı parsiyel taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Maraton Taşımacılık olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir, sözünün Er’i, müşterilerini aldatmadan ekonomik çözümler üretebilen ve her şeyden önemlisi hizmetin her noktasında güler yüzlü olmaktatır. Firmamız güler yüzlülüğü ve doğruluğu misyon edinmiştir.

20 seneyi aşkın tecrübemizden gelen uzmanlığımız Mobilya sektöründe hizmetlerimizi vermiş bulunmaktayız. İnegöl Mobilyacıları; esnek ve hızlı karar alma süreçlerine güvendikleri Maraton Taşımacılığı tercih etmektedir. Bunun yanında fiyat politikalarını her zaman müşteriden yana oluşturması Maraton Taşımacılığın müşterilerine verdiği değerin en açık göstergesidir.

Maraton Taşımacılık olarak biz; Lojistik hizmet üreten, öncelikle tercih edilen kurum olmak için tüm gayretimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.