• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
17 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İnce Nakliyat
  • ADRES: Çeliktepe, Kubilay Cd. No: 11/B, 34413 Kâğıthane/İstanbul
  • TELEFON: 0 (553) 888 5676
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

İnce Taşımacılık Evden Eve Nakliyat firmamız 2004 yılında İstanbul ilinde kurulmuş olup bu süre içerisinde ve halende nakliyat alanında bir çok farklı hizmetler de bulunmuştur.

İnce Taşımacılık Evden Eve Nakliyat firmamız evden eve nakliyat hizmeti dışında, İnce Taşımacılık Ofis Nakliyatı, İnce Taşımacılık Büro Taşımacılığı, İnce Taşımacılık Villa Taşımacılığı, İnce Taşımacılık Fuar Taşımacılığı, İnce Taşımacılık Fabrika Taşımacılığı, İnce Taşımacılık Kurumsal Taşımacılık, İnce Taşımacılık Para Kasası Taşımacılığı, İnce Taşımacılık Fuar Taşımacılığı gibi bir çok farklı nakliye hizmeti yapmaktadır. Güvenilir nakliyat hizmet anlayışı ile kurulmuş firmamız Evden Eve Nakliyat, sektöründe siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış Dürüst ve kaliteli taşımacılık ilkesini baz oalarak bu günlere gelmiştir.İnce Taşımacılık Evden Eve Nakliyat firmamız için “İnce taşınmasının adresi” sloganı ile hep hizmet vermektedir.Alanında uzman nakliyat çalışan kadrosuyla birlikte tüm nakliye ve taşımacılık alanında ihtiyacınız olduğunda sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuzu belirtmek isteriz.

İstediğiniz zaman Evden eve nakliyat sektöründe gelişmiş nakliyat sektöründeki gelişimleri an ve an takip eden firmamız Akgünler Evden Eve Nakliyat’a ulaşabilrisiniz. Sektöre bağlı bulunan dallar içinde her dala özel taşıma talepleri , paketleme materyalleri , o dala ait profosyonel yetiştirilmiş eleman kadrosu ve kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik koşullar altında hizmet vermeyi ilke sayarak başarıya ulaşmaktayız.Taşıma esnasında ev eşyasının her türlü paketlemesi, nakliyesi, yeni adresinde kolilerin açılması ve mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır. Yapılmakta olan tüm işlemler kendi dalında profosyonel bir ekip ve ekip başkanı tarafından idare edilerek yapılır. Bir mobilyacı , elektrikli ev aletleri montajından sorumlu bir personel ile beraberindePaketleme kadrosu ile birlikte bir ekip oluşturularak size hizmet sunulmaktadır. Taşınma esnasında her türlü soru ve sorunlarınız için sizinle ilgilenicek bir ekip yetkilimiz yanınızda mevcut bulunur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.