• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
14 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Engin Nakliyat
  • ADRES: Merkez Mahallesi Semih Sokak No: 23 / A Arnavutköy/İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 597 1213
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ev veya işyerlerinin taşınması birçok problem, zorluk ve maliyeti beraberinde getirir. Bu sürecin en önemli unsurlarından biri ise taşıma işlemlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesidir. Fakat taşıma işlemleri kapsamlı ve çok hassasiyet gerektirdiğinden çoğu zaman kişiler, taşıma firmalarıyla sorunlar yaşayabilmektedir. Bu nedenle, en iyi hizmeti alabilmek için güvenilir firmalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Engin Lojistik isimli firmamız, günden güne sayıları artan müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin seçimlerine sunduğumuz çeşitli hizmetlerimizi, müşteri tercihlerine uygun bir şekilde en iyi ve doğru biçimde yerine getiriyoruz. Hizmetlerimiz arasında ambalajlı sigortalı taşıma, koli ile askılı taşıma, dizayn, kurulum ve montaj, asansörlü taşıma ve depolama bulunmaktadır. Firmamız, çeşitli seçenekler sunarak eşyalarınızın türüne ve isteklerinize göre taşıma işlemlerini yerine getirmektedir.

Taşınan eşyalarınızı, alanında deneyimli teknik ekibimiz hasarsız ve doğru bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırır. Eşyalarınız bizim güvencemiz altında istediğiniz adrese kırılmadan ve çizilmeden güvenli bir şekilde ulaştırılır. Böylelikle taşıma işlerinin zorluğunu bizi tercih ederek kolaylığa dönüştürebilirsiniz. Ayrıca firmamız, müşterilerine temizlik hizmetleri de sunarak faaliyet alanını genişletmektedir.

İstanbul nakliyat lojistik sektöründe firmamız, tüm ekibiyle müşterilere eksiksiz ve kusursuz hizmet vermek için çalışmaktadır. İşimizin, maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızın en güvenli şekilde size ulaştırmak olduğunu bilerek işlemleri titizlikle gerçekleştiriyoruz. Size en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.