• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
15 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Emiray
  • ADRES: Demetevler, İvedik Cd. No:10/8, 06170 Yenimahalle/Ankara
  • TELEFON: 0 (541) 346 1232
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Başlangıcından bugüne kadar güvenilir bir nakliye şirketi olarak her zaman yanınızda yer alan Emiray Nakliyat, taşımacılık sektöründeki faaliyetlerine kaliteli hizmetleri ile devam etmektedir.

On yılı aşkın süredir kaliteli işlere imza atan ve atmaya da devam eden firmamız Emiray Nakliyat, bölgesinde en çok tercih edilen kurumsal nakliyat şirketlerinden birisi olmanın haklı gururu içerisindedir. Alanında uzman ekipleri ile her zaman müşteri memnuniyetini odak noktasına alan firmamız, evden eve nakliyat hizmetleri başta olmak üzere her bütçeye uygun fiyatlar ile bütün kurumsal taşımacılık hizmetlerinde siz değerli müşterilerinin yanında yer alır.

Türkiye ve globalde tüm gelişmeleri takip ederek kendi sektörüne hızlıca adapte eden Emiray Nakliyat bu motivasyon ile çalışmalarına hızla devam etmektedir. Hizmet sunduğu tüm bireysel ve kurumsal müşterilerinin memnuniyetini kazanan firmamız, yenilikçi ve güncel teknolojiyi kullanma becerisiyle de de öne çıkmaktadır.

Deneyimli ve kendi alanında uzmanlaşmış personeli ile yaptığı işin önem ve ehemmiyetinin bilincinde olarak, kendi bölgesinde en başarılı ve en çok tercih edilen nakliyat firması olma gururu ile müşteri memnuniyeti odaklı taşımacılık faaliyetlerini sürdüren ekibimiz, kurulduğu günden bu yana geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Emiray Nakliyat, taşımacılık sektörü ve yan sektörlerdeki güncel gelişmeleri yakından takip ederek, teknolojik yenilikleri de kendi bünyesinde toplayarak bir çözüm ortağı olmaktadır. Her zaman başarılı işlere imza atan ve müşterilerinin yaşamında değerli izler bırakarak hizmet kalitesini büyütme amacını güden firmamız, sektörde öncü firma olma hedefindedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.