• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
16 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ege Koç Nakliyat
  • ADRES: Sanayi Mahallesi Nakliyeciler Sitesi Anadolu blv 10 nolu sok. Dışkapı 5/2 7, D:8, 61030 Trabzon Merkez/Trabzon
  • TELEFON: 0 (462) 322 5561
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Trabzon’da Evden Eve Nakliyat ve depolama hizmeti veren Firmamız; değerli eşyanızı, antikalarınızı, ev ve ofis eşyanızı, değerli arşivlerinizi titizlikle, dünya standartlarına uygun şekilde paketler ve taşır. Taşıma işlerinde; eğitimli ve tecrübeli personel ve modern araçlar ile evinize getirilen özel taşıma ve paketleme malzemesi ilk olarak sizin eşyanız için kullanılır. TRABZON EGE KOÇ Nakliyat sektöründe, büyük kamyon ve kamyonetten oluşan sürekli yenilenen ve kapasitesi arttırılan modern nakliye filosu ve organize yapısı ile evden eve şehir içi-şehirlerarası taşımacılıkta güvenli ve itinalı 24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Profesyonel Uygun Fiyatlı Evden Eve Nakliyat İçin; ” İyi Düşünün İyi Taşının” TRABZON’da Evden Eve Nakliyat denince akla ilk gelen isim biz hatırlatırız…

Taşımacılık sektöründe daima örnek ve öncü firma olmamızda bizi baş sıralara taşıyan müşterilerimizin referansları bizim her daim desteğimiz olmuştur. Ege Koç Taşımacılık siz değerleri müşterileri için büyümeye devam ediyor.

Müşteri memnuniyetini düşünerek size her geçen gün daha iyi hizmet sağlayabilmek için şirketimizi büyütmeye, her gün daha iyiyi sunabilmek için çalışmaya ve araştırmaya devam ediyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.