• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
15 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Celal Deniz
  • ADRES: Seyit Nizam Mahallesi Demirciler Sanayi Sitesi 8. Cadde Galaksi B Blok No:73/65 Zeytinburnu / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (506) 065 8260
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1998 yılında kurulan Denizler Nakliyat sektöründe çok başarılı bir geçmişi ile Türkiye’de profesyonel taşımacılık firmaları arasında yer almaktadır. Firmamızın müşteri odaklı çalışmaya, verimliliğe önem vermektedir.

Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunabilmek adına çalışan firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız. Yerine getirmiş olduğumuz işlerin bize kattığı tecrübe, geniş servis ağımızı yönetebildiğimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ve aynı zamanda çalışmış olduğumuz güçlü referans ağımızın bize vermiş olduğu öz güven ile evden eve nakliyat başta olmak üzere her türlü taşımacılık, depolama, çatı işlerinde size özel çözümler üretiyoruz.

Denizler Nakliyat olarak yenilikçi ve güncel olarak sektörün getirdiği bütün yenilikleri takip etmekle beraber, teknolojinin sektörümüze kattığı artıları daim olarak bünyesine entegre etmektedir. Nakliyat hizmeti verilecek çalışma alanlarının gereklilikleri, müşterinin beklentileri ve hizmet verilecek alanın ihtiyacı olan nakliyat çeşidi birleşmektedir.

Geniş araç filosuna sahip ve Denizler Nakliyat araç parkında sürekli hazır halde bulundurduğumuz nakliyat araçlarımızla 7/24 hazır halde hizmetinizdeyiz. Araçlarımız arasında Asansörlü araçlarımız mevcuttur. Bunun yanında her türlü nakliye işleri için farklı çeşitlerde araçlarımız vardır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.