• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
15 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Abdurrahman Carav
  • ADRES: PINAR MAH. ŞEHİT ER AYHAN GÜNGÖR CADDESİ NO:15/1 GÜLDEN APT. SEYHAN/ADANA
  • TELEFON: 0 (322) 261 3236
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

CRV NAKLİYAT Abdurrahman CARAV tarafından merkezi Adana da kurulmuş olup, Adana Evden Eve Nakliyat Depolama, Paketleme, geniş araç filosu ve asansör kiralama sektöründe hizmet veren kurumsal bir şirkettir. CRV Nakliyat bünyesindeki 5 adet son model kamyon ve 3 adet modüler asansör ve 2 adet eksper aracı bulunmaktadır. Her geçen yıl müşteri sayısında ki artışa paralel olarak araç sayısını ve asansör sayısını arttırarak müşterilerine da hızlı ve daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

CRV Nakliyat ‘’Biz Taşıyalım… Siz Rahatınıza Bakın.’’ Sloganı ile Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Evden eve nakliyatta çok titiz olmak ile birlikte kendine has yaratıcı, yenilikçi paketleme şekli ile siz değerli müşterilerine sloganında vermiş olduğu taşımadaki rahatlığı sunmaktadır. Serbest rekabet piyasasındaki düşüncemiz; en iyi hizmeti en kaliteli ve güvenilir bir şekilde müşterilerine sunan kazanır düşüncesi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.
Şirketimiz Genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yenilikçi ve yaratıcı boyutu ile Evden Eve Nakliyat ve Kurumsal Taşımacılığın Adana daki öncü firmalardan olmuştur. Adana’nın en iyi evden eve taşımacılık şirketi CRV Nakliyat!

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.