• bilgi@trendfirmalar.com
  • +90 542 211 68 36
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
19 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hamit Aksoy
  • ADRES: Haznedar Mah. Birlik Sk. No:11/A Güngören / İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 502 2801
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Yılların verdiği deneyim ve referensla siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet veriyoruz.Firma olarak öncelikle müşteri memnuniyeti ve rahatlığını önemsiyoruz. Firmamızın çalışanları bilinçli bir şekilde eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır. Nakliyat sektörü diğer sektörlere göre özen gerektiren bir iştir. Yıllarca çalışıp emek vererek aldığınız eşyalarınızın önemini biliyor ve önemsiyoruz.

Öncelikle sökülmesi gereken eşyalar itina ile yerinden çıkarılır.Korunması için gerekli paketleme seçilip ,özenli bir şekilde yerleştirilir. Beyaz eşyalar kartonlanıp iple sarılır.

Gardırop,dolapların çıkarıldıktan sonra kulpları,ayar vidaları, ve menteşeleri var ise kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde sarılır. Gidilecek yeni evde tekrar özenle mobilyaların montajı yapılır.

Mutfak eşyalarında; Cam, kristaller, yemek takımları, kabarcıklı naylonlara sarılıp kolilere yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Biz eve bıraktıktan sonra size vitrin veya dolap içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.

Laptop, bilgisayar, televizyon, gibi elektronik cihazlar önce yumuşak battaniyelere sarılıp gerekli kolilere yerleştirilip iple bağlanıp güvenliği sağlanır.

Eşyaların sayımı yapılır ve buna göre de bir sonraki aşama olan araç seçimine gelinir. Burada önemli olan aracın eşyalara uygun olanı seçilmesidir. Araç seçimi de tamamlandıktan sonra evden eve nakliyat işlemi için hazır duruma gelinir.

Eğitimli kadromuz ile eşyalarınızın güvenliği için gerekli özgüven, hassasiyeti,memnuniyeti müşterilerimize sağlarız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.